Site Ağacı | Site içi Arama HST
 
Fuarlar

30 Nisan-03 Mayıs 2019 tarihleri arasında İstanbul, Büyükçekmece Tüyap Fuar ve Kongre Merkezinde düzenlenen IDEF 2019 14’ncü Uluslararası Savunma  Sanayi Fuarına; lisansı altında askeri ürünler ürettiğimiz Allison Transmission firması ile birlikte katıldık.

Sn Cumhurbaşkanımız R. Tayyip Erdoğan’ın da uğrayarak faaliyetlerimiz hakkında bilgi aldığı fuarda; Fırtına Obüsünün transmisyonunun üretimine dair niyet mektubu imza törenine katıldık. Altay Tankı transmisyonu ile Tank Modernizasyonunda kullanılabilecek transmisyonların üretimine dair üst düzey görüşmeler gerçekleştirdik, müşterilerimizin potansiyel yeni ürün öngörülerini birlikte değerlendirdik.

   

09-12 Mayıs 2017 tarihleri arasında İstanbul, Büyükçekmece Tüyap Fuar ve Kongre Merkezinde düzenlenen IDEF 2017 13’nci Uluslararası Savunma  Sanayi  Fuarına; Allison Transmission firması ile birlikte katıldık.
Aralarında Kara Kuvvetleri Komutanı Org. Sn. Salih Zeki Çolak,ın da bulunduğu bir çok üst düzey ve önemli konuk ve delegasyona faaliyetlerimiz hakkında bilgi verdik, istişarelerde bulunduk. Araç üreticisi yurt içi ve dışı bir çok firma ile ikili görüşmeler yaptık, yeni iş potansiyelleri hakkında önemli temaslarda bulunduk.
Fuarda 5250 MX , X200-4C çapraz tahrikli transmisyonlarının yanında Türkiye'de üretmek istediğimiz, orta ağır sınıf paletli araçlar için X300 transmisyonunu sergiledik.

   
 
 

05-08 Mayıs 2015 tarihleri arasında İstanbul, Büyükçekmece Tüyap Fuar ve Kongre Merkezinde düzenlenen IDEF 2015 12’nci Uluslararası Savunma  Sanayi  Fuarına; Allison Transmission firması ile birlikte katıldık.
Aralarında Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Sn. Fikri Işık, Kara Kuvvetleri Komutanı Org. Sn. Hulusi Akar, Savunma Sanayi Müsteşarı Prof. Dr. Sn. İsmail Demir'in de bulunduğu bir çok üst düzey ve önemli konuk ve delegasyona faaliyetlerimiz hakkında bilgi verdik, istişarelerde bulunduk. Araç üreticisi yurt içi ve dışı bir çok firma ile ikili görüşmeler yaptık, yeni iş potansiyelleri hakkında önemli temaslarda bulunduk.
Fuarda 5250 MX (X7050) , X200-4B çapraz tahrikli transmisyonlarının yanında Türkiye'de üretmek istediğimiz, orta ağır sınıf paletli araçlar için X300 transmisyonunu ilk defa sergiledik.

     

 

17-19 Eylül 2013 tarihleri arasında ABD Indianapolis’te düzenlenen GearExpo2013 Fuarına katılarak ürünlerimizi sergiledik. Gelişen dişli üretim teknik ve prosesleri, ısıl işlem fırın ve  ekipmanları ile ilgili görüş alışverişinde bulunduk.

   

 

7-10 Mayıs 2013 tarihleri arasında İstanbul, Büyükçekmece Tüyap Fuar ve Kongre Merkezinde düzenlenen IDEF 2013 11’nci Uluslararası Savunma  Sanayi  Fuarına; Allison Transmission firması ile birlikte katıldık.
Fuarda başta Milli Savunma Bakanımız Sn. İsmet YILMAZ olmak üzere bir çok önemli konuğa faaliyetlerimiz hakkında bilgi verdik.  İkili görüşmeler yaptık, önemli temaslarda bulunduk.
Fuarda X7050 , X200-4B çapraz tahrikli transmisyonları ile diğer paletli araç ve ticari parça ve komplelerden oluşan bir ürün grubunu sergiledik.

 

  
  


18-21 Eylül 2012 tarihleri arasında Almanya'nın Berlin kentinde düzenlenen InnoTrans Uluslararası Ticaret ve Taşıma Teknolojileri ve Yenilikçi Parça-Araç-Sistemleri Fuarı'na; demiryolu sistemleri, dövme/işleme otomotiv ve paletli araç parçalarından oluşan bir ürün grubunun tanıtımıyla iştirak ettik

 
  


 
23-27 Nisan 2012 tarihleri arasında Almanya'nın Hannover kentinde düzenlenen Hannover Messe 2012 Fuarına katıldık.

  


10-13 Mayıs 2011 tarihleri arasında İstanbul, Büyükçekmece Tüyap Fuar ve Kongre Merkezinde düzenlenen IDEF 2011 10’ncuUluslararası
Savunma  Sanayi  Fuarına; Allison Transmission firması ile birlikte katıldık.

  

     

    © HST Otomotiv İmalat Sanayi Ve Ticaret A.Ş.